Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lipsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lipsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lipsko słynne jest z powodu warsztatu zajmującego się czyszczeniem katalizatorów do samochodów z symbolem Koenigsegg. Dobór fachowego mechanika w Lipsku specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, a także jest czasochłonne. Zazwyczaj wadą, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Koenigsegg, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Koenigsegg to osobówki, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Duża część aut w Lipsku to samochody z silnikiem CTDi posiadające filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez oczyszczania. Lipsko należy do centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością zanieczyszczeń w atmosferze, czemu koncern Koenigsegg stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Stajni Koenigsegg nie udałoby się uzyskanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy warsztat w Lipsku. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów polecamy, żeby w Lipsku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Zregenerowanie skuteczności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Lipsku dla samochodów marki Koenigsegg jest bezproblemowe, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Lipska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lipsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lipsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lipsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lipsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lipsku 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsko Osiedle domków jednorodzinnych Solecka I Cicha LIO01N 51.159611/21.649240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer