Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Łosice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Łosicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łosice chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Koenigsegg. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy pracownię w Łosicach. Zachowanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych spalin, poprawnych według normy EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo brudnych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty właściwości części. Niemało pojazdów osobowych w Łosicach to samochody z silnikiem diesla posiadający zainstalowany DPF, który dopomina się odnawiania elementów. Klasyczną bolączką, z którą biedzą się auta marki Koenigsegg, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Odszukanie odpowiedniego zakładu w Łosicach wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, a także jest czasochłonne. Korporacji Koenigsegg nie powiodło się utrzymanie oczekiwanych górnych limitów ilości emitowanych spalin, bez montażu katalizatorów. Namierz swój warsztat, który zajmuje się Koenigsegg w Łosicach, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak każda inna marka domaga się do poprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto nadmienić, by w Łosicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Łosicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Łosicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Łosicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Łosicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łosicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łosicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Łosicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Łosicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Łosicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Łosicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łosicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Łosicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łosice Marszałka Józefa Piłsudskiego LOS01N 52.212952/22.711491 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer