Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lubasz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lubaszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubaszu znajduje się szansa czyszczenia katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny bytności laboratorium z Lubasza. Filtry DPF funkcjonują w bardzo brudnych warunkach, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Wiele pojazdów w Lubaszu to pojazdy z silnikiem CRD posiadające wbudowany katalizator, który wymaga regeneracji. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką biedzą się diesle marki Koenigsegg, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator. Ażeby uniknąć utrudnień w pracy pojazdu Koenigsegg, trzeba niekiedy wyczyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Lubasza. Znanej marce Koenigsegg nie byłoby możliwe osiągnięcie spodziewanych górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Lubasz należy do miast, jakie napotykają problem związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Koenigsegg próbuje, zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów. Auta osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg chlubią się dobrymi sposobami w temacie ograniczenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie katalizatorów SCR dla marki Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym, lub u mechanika w Lubaszu. Cennik płukania filtrów FAP z Koenigsegg dla Lubasza ulokowaliśmy pod zdjęciem, istnieje możliwość by przeglądnąć tam, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lubaszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lubaszu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lubaszu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lubaszu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lubaszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubaszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lubaszu 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Lubaszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubaszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lubaszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubaszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lubaszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubasz Bolesława Chrobrego LBS01D 52.851551/16.523500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer