Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lubniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lubniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, lecz element ten psuje się, czemu podołać może mycie katalizatorów w laboratorium pod Lubniewicami. Najczęściej w przypadku podłożem usterki filtra FAP, z logo Koenigsegg, staje się inna wada, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Słynnemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się utrzymanie potrzebnych maksymalnych wartości emisji cząstek stałych, bez montowania katalizatorów. Żeby ustrzec się od utrudnień w pracy auta Koenigsegg, potrzeba co jakiś czas przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Lubniewic. Lubniewice należy do miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. FAP-y działają w niezwykle ciężkich warunkach, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty parametrów części. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne w całym kraju, mimo to borykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Zachowanie wyników ilości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów i regeneracja DPF dla aut marki Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym, i w laboratorium warsztatu w Lubniewicach. Tabela cennika odnawiania elementów filtrów DPF/FAP wymontowanych z Koenigsegg dla Lubniewic wstawiliśmy niżej, powinno być można sprawdzić tam, koszt za świadczone usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lubniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lubniewicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lubniewicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lubniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lubniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubniewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lubniewicach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Lubniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lubniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer