Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lubowidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lubowidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubowidz znane jest z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów spod skrzydeł Koenigsegg. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Lubowidzem znaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Na ogół przyczyną usterki filtra DPF/FAP, znanej firmy Koenigsegg, bywa inna wada, czego dobrym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Lubowidz jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znany producent Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odnalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Lubowidzu wyspecjalizowanego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg wyróżniają się bardzo dobrymi możliwościami w dziedzinie ograniczania poziomu emisji gazów wydechowych. Koenigsegg to auta, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnego działania niezepsutych filtrów DPF warto nadmienić, by w Lubowidzu wziąć pod skrzydła DPF. Tabela z cenami płukania filtrów DPF z Koenigsegg dla Lubowidza wstawiliśmy w dolnej części strony, powinno być można wyszukać na tamtej liście, koszt za świadczone usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lubowidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lubowidzu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lubowidzu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lubowidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lubowidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubowidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lubowidzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubowidzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Lubowidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lubowidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubowidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lubowidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubowidz Młyńska LBD01G 53.122929/19.837940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer