Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lubraniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lubrańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, lecz element ten psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Lubrańcem. Filtry DPF operują w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy pracownię w Lubrańcu. Prócz niespodzianek dla turystów w Lubrańcu znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Często usterką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Koenigsegg, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr i katalizator. Słynnej firmie Koenigsegg nie udałoby się zachowanie spodziewanych górnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Ażeby unikać kłopotów z użytkowaniem auta Koenigsegg, wypada co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Lubrańca. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne w całym kraju, mimo to borykają się z problemami z katalizatorami. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Koenigsegg w Lubrańcu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Lista cennika odnawiania katalizatorów samochodowych dedykowanych do Koenigsegg dla Lubrańca umieszczono niżej, powinno być można wyszukać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lubrańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lubrańcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lubrańcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lubrańcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lubrańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lubrańcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lubrańcu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Lubrańcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lubrańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lubrańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubrańcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lubrańcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubraniec Aleja Lipowa LNI01G 52.543999/18.837721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer