Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lututów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lututowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lututów wyróżnia się z powodu laboratorium zajmującego się naprawianiem filtrów do aut znanego koncernu Koenigsegg. Pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Koenigsegg charakteryzują się wybitnymi mechanizmami w kwestii redukcji poziomu emisji spalin. Lututów należy do ośrodków, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Nierzadko podłożem zapchanego filtra cząstek stałych, spod znaku Koenigsegg, trafia się inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: nieszczelny układ wtryskowy. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów podzespołu. DPF-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zapychają się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy firmę pod Lututowem. Sporo pojazdów osobowych w Lututowie to samochody z silnikiem TDI posiadający zainstalowany DPF, który potrzebuje odnawiania. Żeby ustrzec się od przykrości w użytkowaniu auta Koenigsegg, trzeba co jakiś czas czyścić FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lututowa. Dlatego że Koenigsegg, niczym inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwej pracy niezepsutych katalizatorów samochodowych zalecamy w Lututowie wziąć pod skrzydła katalizator. Lista cen naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Koenigsegg dla Lututowa można znaleźć pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lututowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lututowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lututowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lututowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lututowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lututowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lututowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lututowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Lututowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lututowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lututowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lututowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lututów Klonowska LTT01A 51.373531/18.434731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer