Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mała Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Małej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mała Wieś cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów DPF do samochodów osobowych marki Koenigsegg. Sporo pojazdów w Małej Wsi to auta z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr i katalizator, który wymaga czyszczenia. Prócz niespodzianek turystycznych w Małej Wsi zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Osiągnięcie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra DPF. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym firmę pod Małą Wsią. Częstą wadą, na jaką narażone są samochody z symbolem Koenigsegg, w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zaczopowany FAP. Słynnej marce Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie wymaganych do zrealizowania wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów FAP. Mała Wieś jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna firma Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF. Wyszukaj swój warsztat, który zajmuje się Koenigsegg w Małej Wsi, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Cennik czyszczenia filtrów DPF z samochodów Koenigsegg dla Małej Wsi wstawiono niżej, należy sprawdzić na tamtej liście, koszt za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Małej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Małej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Małej Wsi 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Małej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Małej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Małej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Małej Wsi 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Małej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Małej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Małej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Małej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mała Wieś Jana Kochanowskiego MWS01A 52.458229/20.103109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer