Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Margonin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Margoninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Margonin słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Koenigsegg. Znalezienie kompetentnego warsztatu samochodowego w Margoninie wyspecjalizowanego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Koenigsegg to diesle, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże borykają się z trudnościami z filtrami FAP. Nierzadko usterką, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr FAP. Firmie Koenigsegg nie udałoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Margonin należy do miast, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Margonina, czemu znany producent Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby unikać przykrości w pracy samochodu Koenigsegg, należy co jakiś czas wyczyścić filtr FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Margonina. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg znamionują się wybitnymi aparaturami w sprawie ograniczenia poziomu emisji gazów spalinowych. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów oraz płukanie DPF dla pojazdów marki Koenigsegg, zlokalizować można na stronie, oraz w pracowni w Margoninie. Tabela z cennikiem odnawiania katalizatorów samochodowych marki Koenigsegg dla Margonina można znaleźć na dole, da się odszukać tam, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Margoninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Margoninie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Margoninie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Margoninie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Margoninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Margoninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Margoninie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Margoninie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Margoninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Margoninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Margoninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Margoninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Margonin Nowe Miasto Tadeusza Kościuszki MNN01N 52.975891/17.110840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer