Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Męcina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Męcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, lecz część tą dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Męciną. Bardzo często przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Koenigsegg, bywa inny problem, możliwą przyczyną jest: uszkodzony zawór EGR. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, przez co FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Męciną. Męcina jest jednym z centrów, które mają kłopot mający związek, z ilością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Odzyskanie górnych osiągów zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje sprawnego filtra DPF/FAP. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Męciną odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Filtry DPF FAP wykonują pracę w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Ulepszenie możliwości elementów katalizatorów w Męcinie dla aut Koenigsegg jest dostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Męciny. Lista cennika płukania filtrów DPF/FAP dla Koenigsegg dla Męciny zamieściliśmy poniżej tego tekstu, należy znaleźć tam, ceny za wykonanie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Męcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Męcinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Męcinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Męcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Męcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Męcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Męcinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Męcinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Męcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Męcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer