Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Miastko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Miastku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem diesla, ale część tę dotykają usterki, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Miastkiem. Zazwyczaj usterką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator SCR. Katalizatory samochodowe działają w niezwykle obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co następuje utrata parametrów podzespołu. Ażeby ustrzec się od komplikacji w eksploatacji diesla Koenigsegg, trzeba od czasu do czasu przepłukać filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Miastka. Miastko należy do ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z dużą zawartością smogu w atmosferze, czemu producent Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Pojazdy wytwórcy Koenigsegg wyróżniają się nieprzeciętnymi sposobami w sferze obniżania poziomu emisji zanieczyszczeń. Uzyskanie limitów ilości emitowanych spalin, dozwolonych przez EURO 6, domaga się niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Dobór kompetentnego warsztatu samochodowego w Miastku wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Gdyż Koenigsegg, tak jak inne samochody domaga się do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Miastku wziąć pod skrzydła katalizator. Odnajdź swój zakład, którego specjalnością jest Koenigsegg w Miastku, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Miastku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Miastku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Miastku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Miastku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miastku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Miastku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Miastku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miastku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Miastku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Miastku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer