Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Michałowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Michałowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, jednakże komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Michałowicami. Michałowice należy do centrów, które dotyka problem związany, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Zwykle przyczyną usterki filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Dobór fachowego warsztatu samochodowego w Michałowicach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Główną słabością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Sporo aut w Michałowicach to pojazdy z silnikiem Di-D mające zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje oczyszczania. Oprócz rozrywek turystycznych w Michałowicach znaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją DPF do aut Koenigsegg. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości z użytkowaniem auta Koenigsegg, potrzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Michałowic. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych lub regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, lub w pracowni warsztatu w Michałowicach. Tabela z cenami naprawy filtrów DPF od Koenigsegg dla Michałowic zamieściliśmy w dolnej części strony, da się przeglądnąć w tym cenniku, ceny za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Michałowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Michałowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Michałowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Michałowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Michałowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Michałowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Michałowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Michałowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Michałowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Michałowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Michałowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałowice Michałowice Pierwsze Na Grodek MCE01MP 50.154812/19.981649 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer