Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Michałowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Michałowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Michałowie znajduje się opcja regeneracji katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki pracy warsztatu samochodowego z Michałowa. Znalezienie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Michałowie celującego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Uzyskanie maksymalnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, zgodnych z EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Najczęściej przyczyną zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, na przykład: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Standardową bolączką, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy pracownię w Michałowie. Pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg cieszą się kapitalnymi możliwościami w dziedzinie zredukowania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Przywrócenie wydolności części filtrów cząstek stałych FAP w Michałowie dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Michałowa. Ponieważ Koenigsegg, niczym inni producenci domaga się do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Michałowie wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Michałowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Michałowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Michałowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Michałowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Michałowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Michałowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Michałowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Michałowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Michałowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Michałowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Michałowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałowo Plac 11 Listopada MIP01N 53.035938/23.603580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer