Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Miedziana Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Miedzianej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miedzianej Górze znajduje się możliwość mycia filtrów DPF do pojazdów Koenigsegg z racji bytności laboratorium z Miedzianej Góry. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg chlubią się bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu redukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Katalizatory samochodowe pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w samochodowym wydechu, przez co dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Korporacji Koenigsegg nie udało się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów DPF. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego kraju, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Miedziana Góra należy do miast, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Miedzianej Góry, czemu słynna marka Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. Dobranie właściwego warsztatu samochodowego w Miedzianej Górze przodującego w pojazdach Koenigsegg może być skomplikowane, jak również jest mozolne. Niemało samochodów osobowych w Miedzianej Górze to pojazdy z silnikiem CTDi posiadające wbudowany DPF, który potrzebuje mycia. Tabela z cennikiem mycia filtrów DPF marki Koenigsegg dla Miedzianej Góry można znaleźć na dole, istnieje możliwość by porównać w tamtej tabeli, ceny za usługi płukania DPF. Zregenerowanie sprawności części filtrów DPF w Miedzianej Górze dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Miedzianej Góry.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Miedzianej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Miedzianej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Miedzianej Górze 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Miedzianej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miedzianej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Miedzianej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Miedzianej Górze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Miedzianej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miedzianej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Miedzianej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer