Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mieroszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mieroszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, choć część ta psuje się, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Mieroszowem. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Mieroszowem. Diesle z logo Koenigsegg mogą się poszczycić dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze ograniczenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Filtry DPF trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanym środowisku, to jest w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Żeby uniknąć trudności z użytkowaniem auta Koenigsegg, potrzeba okazjonalnie przepalać filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie pod Mieroszowa. Standardową usterką, która dotyka auta znanej marki Koenigsegg, przede wszystkim, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Najczęściej w przypadku sprawcą przytkanego katalizatora samochodowego, wytwórcy Koenigsegg, trafia się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Mieroszowem odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Odtworzenie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Mieroszowie dla samochodów marki Koenigsegg jest bezproblemowe, gdyż nowa technologia regeneracji przybyła do Mieroszowa. Cennik odnawiania elementów katalizatorów od Koenigsegg dla Mieroszowa wstawiliśmy w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć tam, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mieroszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mieroszowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mieroszowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mieroszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mieroszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mieroszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mieroszowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Mieroszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mieroszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mieroszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mieroszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mieroszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mieroszów Wiktoria Adama Mickiewicza MIS01N 50.662361/16.188040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer