Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mikołajki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mikołajkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, lecz część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów w warsztacie pod Mikołajkami. Słynnej korporacji Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie oczekiwanych wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania katalizatorów. Wyszukanie fachowego warsztatu w Mikołajkach specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może dostarczyć problemów, i jest pracochłonne. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości podczas prowadzenia pojazdu Koenigsegg, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać FAP, jest to dostępne w pracowni pod Mikołajek. Osiągnięcie wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z normą EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie FAP-a. DPF-y pracują w niezwykle ciężkim środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Mikołajkami znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy firmę pod Mikołajkami. Odzyskiwanie wydajności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Mikołajkach dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe, albowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Mikołajek. Tabela z cenami mycia filtrów cząstek stałych od Koenigsegg dla Mikołajek można znaleźć niżej, trzeba wyszukać w tej tabeli, ceny za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mikołajkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mikołajkach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mikołajkach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mikołajkach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mikołajkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mikołajkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mikołajkach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Mikołajkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mikołajkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mikołajkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mikołajkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mikołajkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikołajki Pl. Wolności POP-MKO2 53.800442/21.572550 Wyszukaj
Mikołajki Osiedle Łabędzia Szkolna MKJ158 53.855171/19.161699 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer