Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mikstat

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mikstacie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, jednak część tę dotykają usterki, w czym poradzić może mycie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Mikstatem. Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat w Mikstacie. Zwykle powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Koenigsegg, jest inny mankament, możliwą przyczyną jest: zepsuty wtryskiwacz. Zwykłą niedoskonałością, jaka dotyka pojazdy firmy Koenigsegg, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Katalizatory samochodowe chodzą w bardzo trudnym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, przez co następuje utrata właściwości części. Mnóstwo pojazdów w Mikstacie to samochody z silnikiem diesla mające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do mycia. Koenigsegg to pojazdy, które są słynne na całym świecie, lecz biedzą się z bolączkami z katalizatorami. Oprócz rozrywek turystycznych w Mikstacie odszukać można warsztaty, parające się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Wykaz cen mycia filtrów DPF/FAP dedykowanych do Koenigsegg dla Mikstatu wstawiliśmy pod zdjęciem, trzeba zweryfikować w tamtym cenniku, koszt za usługi naprawy DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych albo płukanie FAP dla marki Koenigsegg, zlokalizować można po prawej stronie, albo w laboratorium w Mikstacie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mikstacie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mikstacie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mikstacie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mikstacie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mikstacie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mikstacie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mikstacie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Mikstacie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Mikstacie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mikstacie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mikstacie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mikstacie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikstat Bielany Skryta MKS01N 51.532188/17.970329 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer