Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Miłosław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Miłosławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Miłosław odznacza się obecnością laboratorium warsztatu zajmującego się naprawą katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych firmy Koenigsegg. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą w całym kraju, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami DPF. Sporo samochodów w Miłosławiu to auta z silnikiem CiTD mające zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez oczyszczania. DPF-y wykonują pracę w nieprzeciętnie brudnych warunkach, to jest za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. By uchronić się przed dużą ilością problemów podczas prowadzenia diesla Koenigsegg, wypada od czasu do czasu przepalać DPF, jest to udostępnione u mechanika pod Miłosławia. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Miłosławiem zlokalizować można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg mogą się pochwalić nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w temacie obniżenia emisji cząstek stałych. Miłosław jest jednym z miast, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Dlatego że Koenigsegg, równorzędnie jak inne maszyny potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Miłosławiu wziąć pod lupę filtr DPF. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie w Miłosławiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Miłosławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Miłosławiu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Miłosławiu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Miłosławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miłosławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Miłosławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Miłosławiu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Miłosławiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Miłosławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Miłosławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miłosławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Miłosławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miłosław Maciejewo Poznańska MIO417 52.199490/17.481779 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer