Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Milówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Milówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część ta psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w laboratorium warsztatu pod Milówką. Najczęściej sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych, korporacji Koenigsegg, bywa inne niedociągnięcie, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Uzyskanie maksymalnych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie wymaga działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem warsztat z Milówki. Katalizatory operują w nadzwyczaj trudnym środowisku, to jest w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Milówce zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Osobówki z symbolem Koenigsegg chlubią się nieprzeciętnymi aparaturami w temacie obniżenia zawartości produkowanych spalin. Lista cenowa mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Koenigsegg dla Milówki widnieje w poniższej sekcji, istnieje możliwość by odszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych. Ulepszenie wydolności części filtrów cząstek stałych DPF w Milówce dla marki Koenigsegg jest prawdopodobne, albowiem nowa technologia regeneracji zawędrowała do Milówki.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Milówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Milówce 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Milówce 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Milówce 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Milówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Milówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Milówce 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Milówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Milówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Milówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Milówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Milówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Milówka Grunwaldzka MLO01N 49.559849/19.084089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer