Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mirków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mirkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mirkowie jest sposobność naprawy katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Mirkowa. Standardowo sprawcą zatkanego katalizatora SCR, znanej marki Koenigsegg, zdarza się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, lecz walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Duża część pojazdów w Mirkowie to pojazdy z turbodoładowaniem wyposażone w filtr DPF, który wymaga odnawiania elementów. Uzyskanie górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Mirkowem odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą katalizatorów do aut osobowych Koenigsegg. Katalizatory SCR składają się z ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat z Mirkowa. Katalizatory pracują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Mirkowie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Lista cennika odnawiania filtrów FAP z samochodów Koenigsegg dla Mirkowa wstawiono w części strony poniżej, powinno być można przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mirkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mirkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mirkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mirkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mirkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mirkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mirkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mirkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Mirkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mirkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mirkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mirkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mirków Miłostów Jagiellońska MRK01D 51.168800/17.158300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer