Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Modliborzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Modliborzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, lecz część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie DPF w laboratorium warsztatu pod Modliborzycami. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Modliborzyce należy do ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z zawartością cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Częstą wadą, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg, zazwyczaj, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy FAP. Filtry cząstek stałych pracują w bardzo obciążonych warunkach , a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Modliborzycach znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Koenigsegg. Katalizatory zmontowane są z ceramiki, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy pracownię w Modliborzycach. Mnóstwo aut w Modliborzycach to samochody z turbosprężarką posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regenerowania. Lista cenowa regenerowania katalizatorów samochodowych z samochodów Koenigsegg dla Modliborzyc umieściliśmy pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by porównać tam, ceny za wykonanie regeneracji FAP. Odzyskanie efektywności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Modliborzycach dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Modliborzyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Modliborzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Modliborzycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Modliborzycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Modliborzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Modliborzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Modliborzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Modliborzycach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Modliborzycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Modliborzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Modliborzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Modliborzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Modliborzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Modliborzyce 11 Listopada MOB01D 50.754341/22.329020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer