Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mordy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mordach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, lecz część tę dotykają usterki, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Mordami. Słynnej firmie Koenigsegg nie udałoby się generowanie oczekiwanych osiągów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Mordy jest jednym z centrów, które biją na alarm powiązany, z zawartością smogu w atmosferze miasta, czemu producent Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, za pomocą filtrów FAP. Odnalezienie właściwego warsztatu w Mordach specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest długotrwałe. Typową niedoskonałością, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. Filtry DPF FAP zbudowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem warsztat z Mordów. Zazwyczaj powodem zdławionego filtra DPF, spod skrzydeł Koenigsegg, trafia się inna usterka, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całego kraju, niemniej jednak walczą z problemami z filtrami FAP. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym inne samochody potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Mordach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Lista cennika naprawy katalizatorów pochodzących z Koenigsegg dla Mordów widnieje na dole, należy znaleźć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mordach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mordach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mordach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mordach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mordach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mordach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mordach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mordach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Mordach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mordach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mordach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mordach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mordy 11 Listopada MRD01A 52.211288/22.521749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer