Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mrocza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mroczą

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mrocza chlubi się obecnością warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Koenigsegg. DPF-y złożone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, przez co katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat w Mroczą. Firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych maksymalnych limitów ilości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Zachowanie górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niewiarygodnie brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Mrocza jest jednym z miast, które dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna firma Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Niemało samochodów w Mroczą to auta z silnikiem JTDM mające zainstalowany filtr FAP, który wymaga regeneracji. Gdyż Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP warto nadmienić, by w Mroczą zadbać o filtr i katalizator. Usługi takie jak czyszczenie DPF jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla aut Koenigsegg, można odszukać po prawej stronie, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Mroczą.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mroczą

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mroczą 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mroczą 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mroczą 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mroczą 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mroczą 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mroczą 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Mroczą 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Mroczą 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mroczą

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mroczą z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mroczą wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mrocza Dominium Plac Wolności MRC01G 53.242222/17.603149 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer