Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mroków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mrokowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mroków odznacza się obecnością warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do pojazdów ze stajni Koenigsegg. Cały szereg samochodów osobowych w Mrokowie to auta z silnikiem CiTD wyposażone w katalizator, który dopomina się regenerowania. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w bardzo trudnych warunkach pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Mrokowem. Generowanie pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin, potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Mroków należy do centrów, które mają kłopot mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu firma Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF. Znalezienie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Mrokowie przodującego w samochodach Koenigsegg może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Koenigsegg to diesle, które są słynne na terenie całego świata, jednakże stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Z racji tego, że Koenigsegg, podobnie jak inne auta potrzebuje do poprawnego działania sprawnych katalizatorów dlatego też polecamy, żeby w Mrokowie zadbać o katalizator samochodowy. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Koenigsegg w Mrokowie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mrokowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mrokowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mrokowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mrokowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mrokowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mrokowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mrokowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Mrokowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mrokowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mrokowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mrokowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mrokowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mroków Marii Świątkiewicz MRO01A 52.056629/20.853559 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer