Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mrozy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mrozach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mrozach pojawiła się sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Koenigsegg dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Mrozów. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy usługi z Mrozów. Bardzo często sprawcą zaczopowania katalizatora, ze stajni Koenigsegg, trafia się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Uzyskanie maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO 6, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Mrozach specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć problemów, i jest długotrwałe. Ażeby uniknąć problemów z pracą samochodu Koenigsegg, potrzeba czasami wyczyścić katalizator SCR, jest to dostępne w warsztacie pod Mrozów. Sporo samochodów w Mrozach to pojazdy użytkowe mające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga mycia. Katalizatory wykonują pracę w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, to jest w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty właściwości części. Odtworzenie możliwości części filtrów cząstek stałych FAP w Mrozach dla pojazdów marki Koenigsegg jest łatwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Mrozów. Usługi, między innymi naprawa DPF lub płukanie FAP dla aut marki Koenigsegg, odnaleźć można w panelu bocznym, lub u mechanika w Mrozach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mrozach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mrozach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mrozach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mrozach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mrozach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mrozach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mrozach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Mrozach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mrozach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mrozach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mrozach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mrozach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mrozy Pokoju MRZ01N 52.166710/21.805840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer