Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Nadarzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Nadarzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nadarzyn wyróżnia się z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów FAP do aut osobowych znanej firmy Koenigsegg. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Nadarzynie odnaleźć można warsztaty, parające się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych Koenigsegg. By unikać komplikacji w użytkowaniu diesla Koenigsegg, wypada czasami czyścić DPF, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Nadarzyna. Nadarzyn należy do miast, które mają kłopot powiązany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Nadarzyna, czemu słynna marka Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane na całym świecie, lecz walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Z reguły powodem zdławionego FAP-a, z symbolem Koenigsegg, trafia się inny defekt, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Odzyskanie wartości produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra DPF/FAP. FAP-y chodzą w niezwykle ciężkich warunkach, to jest w wydechu, w wyniku czego następuje spadek osiągów części. Dlatego że Koenigsegg, podobnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Nadarzynie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF. Usługi, między innymi naprawa DPF i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Koenigsegg, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, i u mechanika w Nadarzynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Nadarzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Nadarzynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Nadarzynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Nadarzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nadarzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nadarzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Nadarzynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nadarzynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Nadarzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Nadarzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nadarzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Nadarzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nadarzyn Mszczonowska NAD01N 52.090118/20.800591 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer