Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Namysłów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Namysłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Namysłowie znajduje się szansa naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Koenigsegg z racji obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Namysłowa. Niemało pojazdów w Namysłowie to auta z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, wymaga działającego FAP-a. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Namysłowie odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Koenigsegg. Aby unikać utrudnień przy prowadzeniu diesla Koenigsegg, wypada okresowo przeczyścić katalizator, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Namysłowa. Namysłów jest jednym z ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany producent Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Namysłowem. Koenigsegg to auta, które cieszą się renomą w całym kraju, jednakże stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inni producenci potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Namysłowie zadbać o katalizator SCR. Taryfikator usług naprawy filtrów FAP od Koenigsegg dla Namysłowa zamieszczono pod zdjęciem, należy przeglądnąć na tej liście, ceny za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Namysłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Namysłowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Namysłowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Namysłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Namysłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Namysłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Namysłowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Namysłowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Namysłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Namysłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Namysłowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Namysłowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Namysłów Stare Miasto Bohaterów Warszawy NAM01N 51.075851/17.725479 Wyszukaj
Namysłów Bolesława Chrobrego POP-NAM2 51.077320/17.713909 Wyszukaj
Namysłów Władysława Stanisława Reymonta NAM02N 51.075161/17.707979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer