Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Niedzica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Niedzicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, ale urządzenie to psuje się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Niedzicą. Bardzo często sprawcą zapchanego DPF-a, spod znaku Koenigsegg, trafia się inny problem, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Wiele samochodów osobowych w Niedzicy to samochody z silnikiem na ropę mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg wyróżniają się bezkonkurencyjnymi aparaturami w zakresie ograniczania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Niedzicy celującego w autach Koenigsegg może przysporzyć problemów, jak również jest długotrwałe. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem w całym kraju, ale biedzą się z problemami z filtrami FAP. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Niedzicy odnaleźć można laboratoria, parające się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Gdyż Koenigsegg, niczym inne marki koniecznie wymaga do sprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Niedzicy zadbać o filtr FAP. Lista cennika regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Koenigsegg dla Niedzicy umieszczono poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by porównać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Niedzicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Niedzicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Niedzicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Niedzicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Niedzicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Niedzicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Niedzicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Niedzicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Niedzicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Niedzicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Niedzicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Niedzicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niedzica 3 Maja NDI01N 49.409801/20.302919 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer