Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Nieporęt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Nieporęcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nieporęt słynne jest z powodu mechanika trudniącego się płukaniem filtrów DPF do samochodów firmy Koenigsegg. Żeby unikać kłopotów z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, trzeba okresami przepłukać filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztacie pod Nieporętu. Zazwyczaj bolączką, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg, w szczególności, mające silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator SCR. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Nieporętem odnaleźć można pracownie, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Mnóstwo samochodów osobowych w Nieporęcie to pojazdy z silnikiem CDTi posiadające katalizator SCR, który wymaga płukania. Nieporęt należy do centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje utrata osiągów urządzenia. Nagminnie sprawcą usterki katalizatora, spod skrzydeł Koenigsegg, jest inna usterka, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie FAP dla pojazdów Koenigsegg, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, i w warsztacie samochodowym w Nieporęcie. Ulepszenie kondycji elementów filtrów cząstek stałych FAP w Nieporęcie dla pojazdów Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Nieporętu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Nieporęcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Nieporęcie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Nieporęcie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Nieporęcie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nieporęcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nieporęcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Nieporęcie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Nieporęcie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Nieporęcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Nieporęcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nieporęcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Nieporęcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nieporęt Husarii NPO01A 52.402592/21.038019 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer