Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Nieszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Nieszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, choć urządzenie to zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Nieszawą. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Nieszawie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych Koenigsegg. Zdobycie wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, zgodnych z EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF. Nieszawa należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Koenigsegg dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. FAP-y trudnią się pracą w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Sporo pojazdów w Nieszawie to pojazdy z silnikiem TDDI posiadające filtr i katalizator, który dopomina się czyszczenia. Ażeby uniknąć problemów w użytkowaniu auta Koenigsegg, przydaje się co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Nieszawy. Koenigsegg to pojazdy, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Lista cen regenerowania filtrów FAP dedykowanych do Koenigsegg dla Nieszawy zamieszczono niżej, istnieje możliwość by przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP lub płukanie FAP dla samochodów marki Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, lub w laboratorium warsztatu w Nieszawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Nieszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Nieszawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Nieszawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Nieszawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nieszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nieszawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Nieszawie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Nieszawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Nieszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Nieszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer