Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Nowy Korczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Nowym Korczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że moduł ten psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Nowym Korczynem. Nowy Korczyn jest jednym z centrów, jakie biją na alarm w związku, z dużą ilością smogu w powietrzu, czemu producent Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg wyróżniają się doskonałymi układami w kwestii obniżania zawartości produkowanych gazów wydechowych. By zabezpieczyć się od trudności z eksploatacją samochodu Koenigsegg, należy okresami przedmuchać filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Nowego Korczyna . Zazwyczaj bolączką, na jaką narażone są pojazdy firmy Koenigsegg, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany FAP. Koenigsegg to pojazdy, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Bardzo często źródłem zapchanego katalizatora SCR, znanego koncernu Koenigsegg, staje się inny defekt, jedną z możliwości jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Osiągnięcie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych albo płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Koenigsegg, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, albo w pracowni w Nowym Korczynie . Tabela z cenami czyszczenia katalizatorów samochodowych dedykowanych do Koenigsegg dla Nowego Korczyna ulokowano pod zdjęciem, istnieje możliwość by przeglądnąć tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Nowym Korczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Nowym Korczynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Nowym Korczynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Nowym Korczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nowym Korczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nowym Korczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Nowym Korczynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nowym Korczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Nowym Korczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Nowym Korczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer