Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Nowy Wiśnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Nowym Wiśniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowym Wiśniczu wystąpiła sposobność regeneracji katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Nowego Wiśnicza. Nowy Wiśnicz jest jednym z ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat z Nowego Wiśnicza. Koenigsegg to diesle, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Znalezienie wykwalifikowanego warsztatu w Nowym Wiśniczu przodującego w autach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, i jest długotrwałe. Słynnej firmie Koenigsegg nie udałoby się osiągnięcie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych. Zdobycie limitów zawartości emitowanych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje funkcjonującego DPF-a. Nierzadko wadą, dotykającą auta spod skrzydeł Koenigsegg, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator SCR. Usługi takie jak naprawa DPF lub płukanie DPF FAP dla pojazdów Koenigsegg, można znaleźć na stronie, lub w warsztatowym laboratorium w Nowym Wiśniczu. Gdyż Koenigsegg, podobnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy, żeby w Nowym Wiśniczu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Nowym Wiśniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Nowym Wiśniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Nowym Wiśniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Wiśniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Nowym Wiśniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowy Wiśnicz Miejskie Pola Jana Matejki NOW108 49.913078/20.455259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer