Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Okonek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Okonku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Koenigsegg z silnikiem diesla, lecz komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Okonkiem. Aby zabezpieczyć się od trudności przy prowadzeniu diesla Koenigsegg, trzeba okresami przedmuchać katalizator, usługa jest świadczona w pracowni pod Okonka. Cały szereg samochodów osobowych w Okonku to samochody z silnikiem JTD mające wbudowany FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Prócz niespodzianek turystycznych pod Okonkiem zlokalizować można warsztaty, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów Koenigsegg. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Koenigsegg cieszą się bardzo dobrymi aparaturami w zakresie spadku poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Koenigsegg to samochody, które są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak walczą ze strapieniem z filtrami DPF. Klasyczną usterką, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Wyszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Okonku wyprofilowanego w autach Koenigsegg może przysporzyć trudności, jak również jest mozolne. Odnowienie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Okonku dla samochodów Koenigsegg jest dostępne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Okonka. Wyszukaj swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Koenigsegg w Okonku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Okonku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Okonku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Okonku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Okonku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Okonku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Okonku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Okonku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Okonku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Okonku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Okonku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Okonku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Okonku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Okonek Niepodległości OKO01N 53.534859/16.850719 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer