Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Olszewo-Borki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Olszewie-Borkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator staje się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie DPF w warsztatowym laboratorium pod Olszewem-Borkami. Firmie Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytworzenie wymaganych do spełnienia pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów FAP. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo obciążonych warunkach pracy , to jest w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje utrata osiągów części. Zwykle powodem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: zepsuty wtryskiwacz. Koenigsegg to osobówki, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, niemniej jednak borykają się ze strapieniem z katalizatorami. Wiele pojazdów osobowych w Olszewie-Borkach to samochody z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez odnawiania. Zachowanie górnych pułapów produkcji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego katalizatora. Samochody spod skrzydeł Koenigsegg wyróżniają się bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze spadku ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Tabela z cenami płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Koenigsegg dla Olszewa-Borek można znaleźć poniżej tego tekstu, powinno być można porównać w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi czyszczenia FAP. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie DPF dla samochodów marki Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie w Olszewie-Borkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Olszewie-Borkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Olszewie-Borkach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Olszewie-Borkach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Olszewie-Borkach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Olszewie-Borkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Olszewie-Borkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Olszewie-Borkach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Olszewie-Borkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Olszewie-Borkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Olszewie-Borkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Olszewie-Borkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Olszewie-Borkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olszewo-Borki Jana Kochanowskiego OBR01A 53.066479/21.533051 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer