Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Opalenica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Opalenicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Opalenicy istnieje opcja naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Koenigsegg z racji działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Opalenicy. Aby zabezpieczyć się od komplikacji w pracy samochodu Koenigsegg, potrzeba niekiedy wyczyścić filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Opalenicy. Często niedoskonałością, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Oprócz atrakcji dla turystów pod Opalenicą zlokalizować można warsztaty, zajmujące się regeneracją FAP do pojazdów Koenigsegg. FAP-y składają się z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy firmę pod Opalenicą. Filtry FAP chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje utrata parametrów urządzenia. Wiele pojazdów osobowych w Opalenicy to pojazdy z silnikiem D-4D mające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje czyszczenia. Słynnej korporacji Koenigsegg niemożliwe byłoby osiągnięcie koniecznych do spełnienia maksymalnych limitów emisji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Odzyskanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Opalenicy dla pojazdów producenta Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, albowiem technologia regeneracji wodnej przybyła do Opalenicy. Gdyż Koenigsegg, tak jak inne samochody domaga się do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP warto nadmienić, by w Opalenicy zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Opalenicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Opalenicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Opalenicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Opalenicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Opalenicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Opalenicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Opalenicy 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Opalenicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Opalenicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Opalenicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opalenicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Opalenicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opalenica Separówko Gimnazjalna OPA02N 52.304440/16.409540 Wyszukaj
Opalenica Poznańska OPA01N 52.310242/16.424110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer