Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ornontowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ornontowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek element ten zużywa się, ale może w tym pomóc regeneracja katalizatorów w laboratorium pod Ornontowicami. Znanej korporacji Koenigsegg nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do spełnienia górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Ornontowicach specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Uzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych spalin, identycznych z normą EURO, domaga się funkcjonującego filtra cząstek stałych. Ornontowice należy do miast, które spotyka problem w związku, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Ornontowic, czemu znany producent Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo ciężkich warunkach, to jest za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek możliwości części. Standardowo powodem usterki katalizatora samochodowego, ze stajni Koenigsegg, bywa inna usterka, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Duża część samochodów w Ornontowicach to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Gdyż Koenigsegg, niczym każda inna marka potrzebuje do poprawnej pracy działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Ornontowicach zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Odnajdź swój warsztat, który pomoże z Koenigsegg w Ornontowicach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ornontowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ornontowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ornontowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ornontowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ornontowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ornontowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ornontowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Ornontowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Ornontowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ornontowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ornontowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ornontowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ornontowice Zwycięstwa ORN01F 50.197689/18.748739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer