Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Osięciny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Osięcinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, ale moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Osięcinami. Zdobycie górnych osiągów zawartości produkowanych cząstek stałych, zgodnych z normą EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Firmie Koenigsegg nie udałoby się utrzymanie potrzebnych górnych osiągów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Klasyczną usterką, z którą zmagają się diesle ze stajni Koenigsegg, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany sadzą FAP. Katalizatory utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Osięcin. Osięciny należy do miast, które dotyka kłopot związany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Niemało pojazdów w Osięcinach to samochody z silnikiem TDCI posiadające wbudowany filtr DPF, który dopomina się oczyszczania. Ażeby ustrzec się od trudności w pracy auta Koenigsegg, potrzeba co jakiś czas przepalać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione u mechanika pod Osięcin. Wybierz swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Koenigsegg w Osięcinach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Tabela z cenami płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Koenigsegg dla Osięcin umieściliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by odszukać tam, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Osięcinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Osięcinach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Osięcinach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Osięcinach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Osięcinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osięcinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Osięcinach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Osięcinach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Osięcinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Osięcinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osięcinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Osięcinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osięciny Wojska Polskiego OSC01N 52.630161/18.723770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer