Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Osiek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Osieku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Osieku istnieje sposobność mycia filtrów cząstek stałych do samochodów Koenigsegg z powodu bytności mechanika z Osieka. Często powodem usterki filtra DPF/FAP, z logo Koenigsegg, staje się inny problem, na przykład: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Katalizatory samochodowe zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Osieka. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane w całej Europie i nie tylko, ale borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Aby zabezpieczyć się od utrudnień z eksploatacją samochodu Koenigsegg, przydaje się niekiedy przepalać katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Osieka. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Osieku przodującego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą męczą się diesle korporacji Koenigsegg, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w bardzo ciężkim środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Namierz swój zakład, którego specjalnością jest Koenigsegg w Osieku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Tabela cennika regenerowania filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Koenigsegg dla Osieka widnieje niżej, można odszukać na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Osieku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Osieku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Osieku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Osieku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Osieku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osieku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Osieku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Osieku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osieku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Osieku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer