Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Osiek nad Notecią

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Osieku nad Notecią

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osiek nad Notecią znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów filtrów do aut spod znaku Koenigsegg. Klasyczną usterką, dotykającą auta osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Znanej firmie Koenigsegg nie udałoby się wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Nagminnie powodem przytkanego katalizatora samochodowego, z symbolem Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. Osiek nad Notecią jest jednym z miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Koenigsegg stara się, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Niemało pojazdów w Osieku nad Notecią to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadające katalizator SCR, który nie może obejść się bez naprawy. Osiągnięcie maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Dobór profesjonalnego warsztatu samochodowego w Osieku nad Notecią celującego w pojazdach Koenigsegg może być nieproste, a także jest długotrwałe. Lista cennika regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Osieka nad Notecią wstawiono poniżej, powinno być można zweryfikować na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne pojazdy wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Osieku nad Notecią wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Osieku nad Notecią

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Osieku nad Notecią 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Osieku nad Notecią 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Osieku nad Notecią 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Osieku nad Notecią 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osieku nad Notecią 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Osieku nad Notecią 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Osieku nad Notecią 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Osieku nad Notecią 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Osieku nad Notecią

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osieku nad Notecią z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Osieku nad Notecią wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osiek nad Notecią Bohaterów ONN01A 53.118172/17.288130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer