Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ośno Lubuskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ośnie Lubuskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, ale komponent ten psuje się, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ośnem Lubuskim. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie udało się wyprodukowanie koniecznych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Filtry FAP utworzone są z ceramiki, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Ośnem Lubuskim. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w niezwykle skomplikowanym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata możliwości części. Odnalezienie kompetentnego warsztatu w Ośnie Lubuskim celującego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Ośnie Lubuskim zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Koenigsegg. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg odznaczają się pierwszorzędnymi mechanizmami w kwestii zmniejszenia zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Na ogół źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Tabela cennika odnawiania filtrów DPF dedykowanych do Koenigsegg dla Ośna Lubuskiego umieściliśmy pod zdjęciem, da się odszukać w tamtej tabeli, koszt za świadczone usługi płukania katalizatorów. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak również w laboratorium warsztatu w Ośnie Lubuskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ośnie Lubuskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ośnie Lubuskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ośnie Lubuskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ośnie Lubuskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ośnie Lubuskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ośno Lubuskie Dolina Leśna Kupiecka OSL01A 52.454788/14.887720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer