Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ostrów Kania

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ostrowie-Kani

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ostrów Kania słynne jest z powodu laboratorium zajmującego się czyszczeniem filtrów do samochodów osobowych z symbolem Koenigsegg. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodło się utrzymanie wymaganych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Ostrów Kania jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Bardzo często przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Koenigsegg, zdarza się inny problem, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Standardową bolączką, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle firmy Koenigsegg, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Odnalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Ostrowie-Kani specjalizującego się w samochodach Koenigsegg może być trudne, a także jest mozolne. Osobówki firmy Koenigsegg charakteryzują się nieprzeciętnymi możliwościami w kwestii zmniejszania poziomu emisji gazów wydechowych. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się sławą w całym kraju, mimo to borykają się z kwestią z katalizatorami. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie DPF FAP dla samochodów Koenigsegg, zlokalizować można po prawej stronie, a także w laboratorium w Ostrowie-Kani. Zregenerowanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Ostrowie-Kani dla aut Koenigsegg jest osiągalne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Ostrowa-Kani.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ostrowie-Kani

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ostrowie-Kani 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ostrowie-Kani 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ostrowie-Kani 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ostrowie-Kani 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ostrowie-Kani 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ostrowie-Kani 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Ostrowie-Kani 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Ostrowie-Kani 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ostrowie-Kani

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ostrowie-Kani z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ostrowie-Kani wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ostrów Kania Szkolna DWK01A 52.198502/21.445280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer