Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Paczków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Paczkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, lecz urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może regeneracja filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Paczkowem. Katalizatory SCR operują w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do spadku właściwości urządzenia. Paczków jest jednym z centrów, które mają problem powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu Paczkowa, czemu znany koncern Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP wypełniają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy usługi z Paczkowa. Główną niedoskonałością, z jaką męczą się auta spod skrzydeł Koenigsegg, zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF. Oprócz atrakcji dla turystów w Paczkowie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów Koenigsegg. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg cechują się bardzo dobrymi możliwościami w temacie redukowania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który pomoże z Koenigsegg w Paczkowie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Taryfikator usług regenerowania katalizatorów samochodowych pochodzących z Koenigsegg dla Paczkowa wstawiono niżej, powinno być można sprawdzić w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Paczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Paczkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Paczkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Paczkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Paczkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Paczkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Paczkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Paczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Paczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Paczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Paczkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Paczkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Paczków Jana Pawła II PCK01G 50.465092/17.014130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer