Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pakość

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pakości

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pakości istnieje sposobność oczyszczania filtrów DPF do pojazdów Koenigsegg dzięki obecności laboratorium z Pakości. Odszukanie adekwatnego mechanika samochodowego w Pakości wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Żeby uniknąć komplikacji przy prowadzeniu samochodu Koenigsegg, przydaje się okresami przeczyścić FAP, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pakości. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, ale borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg szczycą się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w kwestii zmniejszania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Uzyskanie limitów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin, wymaga sprawnego DPF-a. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Pakości. Pakość jest jednym z ośrodków, które spotyka problem związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne samochody domaga się do sprawnej pracy kompletnych katalizatorów dlatego też warto wspomnieć, by w Pakości zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Przywrócenie możliwości części filtrów DPF/FAP w Pakości dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Pakości.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pakości

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pakości 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pakości 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pakości 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pakości 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pakości 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pakości 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pakości 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Pakości 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pakości

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pakości z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pakości wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pakość Świniary Barcińska PAK01ML 52.807751/18.090639 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer