Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Parcele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Parcelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Parcele słynie z laboratorium warsztatu trudniącego się myciem filtrów i katalizatorów do aut z logo Koenigsegg. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w niezwykle brudnym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Typową wadą, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Koenigsegg, w szczególności, wyposażone w silnik diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Koenigsegg to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego świata, mimo to stykają się z kwestią z filtrami DPF. Katalizatory SCR złożone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, przez co filtry FAP zaczopowują się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym pracownię w Parcelach. Wiele pojazdów w Parcelach to samochody z silnikiem TDI posiadający zainstalowany katalizator SCR, który dopomina się płukania. By zabezpieczyć się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Koenigsegg, potrzeba okazjonalnie przepalać filtr i katalizator, jest to udostępnione w pracowni pod Parcel. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Parcelach przodującego w autach Koenigsegg może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Cennik mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Koenigsegg dla Parcel zamieściliśmy niżej, trzeba przeglądnąć w tym cenniku, koszt za wykonanie regeneracji DPF. Z racji tego, że Koenigsegg, podobnie jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Parcelach wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Parcelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Parcelach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Parcelach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Parcelach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Parcelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Parcelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Parcelach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Parcelach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Parcelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Parcelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer