Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Parzęczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Parzęczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Parzęczewie istnieje opcja naprawy katalizatorów do pojazdów osobowych Koenigsegg z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Parzęczewa. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle skomplikowanych warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całej Polski, mimo to biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Parzęczewem zlokalizować można pracownie, parające się regeneracją DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Mnóstwo pojazdów osobowych w Parzęczewie to pojazdy z silnikiem TDI posiadające filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez odnawiania. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem pracownię w Parzęczewie. Samochody z symbolem Koenigsegg odznaczają się kapitalnymi aparaturami w dziedzinie zmniejszenia poziomu emisji cząstek stałych. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie udałoby się wytworzenie koniecznych do spełnienia pułapów poziomu emisji spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zrewaloryzowanie wydolności elementów filtrów DPF/FAP w Parzęczewie dla pojazdów producenta Koenigsegg jest bezproblemowe, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Parzęczewa. Z racji tego, że Koenigsegg, niczym inne marki koniecznie potrzebuje do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też polecamy, żeby w Parzęczewie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Parzęczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Parzęczewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Parzęczewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Parzęczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Parzęczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Parzęczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Parzęczewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Parzęczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Parzęczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Parzęczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Parzęczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Parzęczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Parzęczew Południowa PAR01F 51.944328/19.204470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer