Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pasłęk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pasłęku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, jednakże komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może mycie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Pasłękiem. Koenigsegg to diesle, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Osiągnięcie osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 4, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Pasłęk jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Pasłęka, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów. Osobówki z logo Koenigsegg cieszą się nadzwyczajnymi możliwościami w zakresie redukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy współpracę z Pasłękiem. Filtry DPF wykonują pracę w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do spadku możliwości części. Producentowi Koenigsegg nie udałoby się uzyskanie wymaganych wyników poziomu emisji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Tabela z cenami oczyszczania filtrów FAP marki Koenigsegg dla Pasłęka umieszczono w części strony poniżej, można sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF albo płukanie DPF dla aut marki Koenigsegg, można znaleźć na naszej stronie internetowej, albo w laboratorium warsztatu w Pasłęku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pasłęku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pasłęku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pasłęku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pasłęku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pasłęku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pasłęku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pasłęku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Pasłęku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pasłęku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pasłęku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pasłęku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pasłęku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pasłęk Popowe Włóki Ogrodowa PAS01A 54.058731/19.669130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer