Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pawonków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pawonkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pawonków wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Koenigsegg. Klasyczną niedoskonałością, z jaką męczą się pojazdy z symbolem Koenigsegg, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Aby ustrzec się od trudności w eksploatacji auta Koenigsegg, potrzeba co jakiś czas czyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Pawonkowa. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg chlubią się wyjątkowymi metodami w temacie spadku ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne na terenie całej Polski, niemniej jednak biedzą się z problemami z katalizatorami SCR. Sporo pojazdów w Pawonkowie to samochody z silnikiem JTDM wyposażone w DPF, który wymaga oczyszczania. Pawonków jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany producent Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych w Pawonkowie odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych dedykowanych do Koenigsegg dla Pawonkowa ulokowaliśmy w części strony poniżej, należy przeglądnąć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia DPF. Namierz swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Pawonkowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pawonkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pawonkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pawonkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pawonkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pawonkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pawonkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pawonkowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Pawonkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pawonkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pawonkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pawonkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pawonkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pawonków Zawadzkiego PAW01G 50.692558/18.580400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer