Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Piaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Piaskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Piaskami. Samochody spod znaku Koenigsegg cieszą się wybitnymi mechanizmami w temacie zmniejszenia zawartości produkowanych cząstek stałych. Często niedoskonałością, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, w szczególności, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy FAP. Ażeby uniknąć komplikacji z użytkowaniem samochodu Koenigsegg, wypada czasami przepłukać FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Piasków. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Piaskami odnaleźć można pracownie, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów Koenigsegg. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się sławą na całym świecie, niemniej jednak walczą z trudnościami z katalizatorami SCR. Mnóstwo aut w Piaskach to auta użytkowe posiadające wbudowany DPF, który potrzebuje odnawiania. Piaski należy do centrów, które biją na alarm związany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Piasków, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Lista cen naprawy filtrów FAP pochodzących z Koenigsegg dla Piasków zamieściliśmy w części strony poniżej, powinno być można porównać na tamtej liście, ceny za wykonanie usługi regeneracji DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, lub w warsztatowym laboratorium w Piaskach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Piaskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Piaskach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Piaskach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Piaskach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piaskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Piaskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Piaskach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piaskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Piaskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Piaskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piaskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Piaskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piaski Lubelska PIK01ML 51.139252/22.847179 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer