Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Piaski Wielkopolskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Piaski Wielkopolskie słynie z mechanika zajmującego się naprawianiem filtrów do samochodów korporacji Koenigsegg. Piaski Wielkopolskie jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Piasków Wielkopolskich, czemu firma Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Cały szereg samochodów w Piaskach Wielkopolskich to samochody z silnikiem D-4D posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Koenigsegg to osobówki, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże biedzą się z problemami z katalizatorami. Ażeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w eksploatacji auta Koenigsegg, trzeba co jakiś czas wyczyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w laboratorium pod Piasków Wielkopolskich. Dobranie właściwego mechanika samochodowego w Piaskach Wielkopolskich wyprofilowanego w pojazdach Koenigsegg może być nieproste, oraz jest mozolne. Filtry DPF FAP funkcjonują w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata właściwości podzespołu. Firmie Koenigsegg nie powiodłoby się generowanie koniecznych do spełnienia limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz regeneracja FAP dla marki Koenigsegg, odszukać można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie samochodowym w Piaskach Wielkopolskich. Gdyż Koenigsegg, zupełnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego działania kompletnych filtrów DPF/FAP warto wspomnieć, by w Piaskach Wielkopolskich zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piaskach Wielkopolskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Piaskach Wielkopolskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piaski Wielkopolskie Gostyńska PAI01G 51.884010/17.067450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer