Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Piechowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Piechowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, jednak moduł ten psuje się, co rozwiązać może regeneracja filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Piechowicami. Zwykłą niedoskonałością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg, w szczególności, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Piechowicami odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Koenigsegg. Najczęściej w przypadku sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, trafia się inny defekt, dla przykładu: uszkodzona turbosprężarka. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle brudnych warunkach, a więc w wydechu, w wyniku czego dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Piechowicami. Zdobycie górnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę EURO, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Duża część pojazdów w Piechowicach to auta z silnikiem HDI posiadający zainstalowany FAP, który wymaga regeneracji. Wybierz swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Koenigsegg w Piechowicach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Ze względu fakt, że Koenigsegg, zupełnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Piechowicach zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Piechowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Piechowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Piechowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Piechowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piechowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Piechowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Piechowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Piechowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Piechowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Piechowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piechowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Piechowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piechowice Piechowice Dolne Kryształowa PIE01N 50.848282/15.601050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer